Sony FE 50mm F1.2 GM Standard Prime Mirrorless Lens SEL50F12GM
SKU: 800787245 - VSN: SEL50F12GM
Only 1 left in stock
Location(s): Golden Valley
Share:
[addtoany]
Used Condition: NM – Near Mint
Photos are of the item you will receive.
FR663
Additional information
Weight 4 lbs
Type
Mirrorless Lens
Mount
Sony FE
Maximum Aperture
F2.8
Brand
Sony
Focal Length
50mm
Focus Type
Auto
Model
SEL50F12GM
  • Add to cart
    Sony Laowa 60mm F2.8 2:1 Macro Manual Focus FE Mount Mirrorless Lens
  • Add to cart
    Sony Laowa 14mm F4 FFII C and D Dreamer Manual Focus Mirrorless Wide Angle FE Mount Lens