Sony FE 50mm F1.2 GM Standard Prime Mirrorless Lens SEL50F12GM
SKU: 800787245 - VSN: SEL50F12GM
Only 1 left in stock
Location(s): Golden Valley
Share:
[addtoany]
Used Condition: NM – Near Mint
Photos are of the item you will receive.
FR663
Additional information
Weight 4 lbs
Type
Mirrorless Lens
Mount
Sony FE
Maximum Aperture
F2.8
Brand
Sony
Focal Length
50mm
Focus Type
Auto
Model
SEL50F12GM
  • Add to cart
    Sony FE 24mm F2.8 G Mirrorless Standard Prime Lens SEL24F28G
  • Sale Add to cart
    Canon RF-S 7.8mm F4 STM Dual Wide Angle Mirrorless Lens 6795C002
  • Add to cart
    FujiFilm Tokina 400mm F8 Mirror Manual Focus X Mount Telephoto Lens
    Canon Meike 7.5mm F2.8 Fish-Eye Manual Focus Mirrorless RF Mount Lens